Wieczornica w kościele św. Mikołaja w Lądku

Powiększ obraz

W dniu 2 kwietnia 2016 r w kościele pw. św. Mikołaja w Lądku podczas Mszy św. o godz. 18.00 obchodzono XI rocznice śmierci Jana Pawła II. Okolicznościowy program pt: ”BLASK ŚWIETOŚCI” został przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Lądku. Organizatorami wieczornicy byli : Gminny Ośrodek Kultury i Parafia św. Mikołaja w Lądku. Podczas programu wystąpili : w roli narratora – Elżbieta Osowicz , w roli recytatora – Katarzyna Jelińska , glos papieża – Robert Jarząbek . Wystąpili także : Scholka parafialna pod opieką Pani Edyty Strzelińskiej, solistka Dominika Grzelczak oraz zespół wokalny działający przy Lądkowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku pod opieką Pani Aleksandry Koronkowskiej.
Wszystkim którzy wystąpili podczas w/w wieczornicy oraz wszystkim przybyłym organizatorzy składają serdeczne podziękowania.