Informacja

Trwa projekt „Aktywne jesień życia seniora” – Stowarzyszenie „Warto Pomagać” w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lądku otrzymało dotację w ramach programu Wojewody Wielkopolskiego „Działania na rzecz wspierania aktywności osób starszych. Projekt jest realizowany na terenie gminy Lądek w okresie od 1 września do 31 października br. W działaniach przewidywane są:

– warsztaty instruktażowe marsz nordic-walking – zastrzyk zdrowia (odbywają się w Lądku i Ciążeniu w dniach 9,12,20 września, a w Lądku 7,13,15 września pod okiem wykwalifikowanego instruktora) zawsze o godz.17.30 w obu grupach
– warsztaty pierwszej pomocy – (odbędą się w październiku także w Lądku i Ciążeniu pod okiem wykwalifikowanego instruktora)
– wizyta studyjna w Teatrze Wielkim w Poznaniu to wyjazd na spektakl; ”Alicja w krainie czarów”
– spotkanie podsumowujące – integracja seniorów na zakończenie projektu