„Aktywna jesień seniora”

„ Aktywna jesień życia seniora” Stowarzyszenie „ Warto Pomagać” w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lądku

Stowarzyszenie „Warto Pomagać” w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lądku otrzymało dotację w ramach programu Wojewody Wielkopolskiego „ Działania na rzecz wspierania aktywności osób starszych”. Nasz projekt pt. „Aktywna jesień seniora” realizowany będzie w gminie Lądek okresie od 1 września do 31 października 2016 r.
Już zostały przeprowadzone: warsztaty instruktażowe marsz nordic walking – zastrzyk zdrowia, wizyta studyjna w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Pozostały jeszcze warsztaty I pomocy oraz spotkanie integracyjne na które serdecznie zapraszamy

Szczegółowe informacje w Gminnym Ośrodku Kultury w Lądku.
Warsztaty I pomocy odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanego instruktora:
– w Lądku – 12,18 października 2016 o godz:18.00 (zbiórka w GOK)
– w Ciążeniu – 13,17 października 2016 o godz: 18.00 (zbiórka w Świetlicy Wiejskiej)
O terminie spotkania integracyjnego poinformujemy.