Wigilia zorganizowana przez Gminny Osrodek Kultury i Zarzad Ladkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ladku.

Powiększ obraz

W dniu 13 grudnia br na sali OSP w Ladku o godz. 17.00 rozpoczeła się wspolna wigilia zorganizowana przez Gminny Osrodek Kultury i Zarzad Ladkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ladku. Po powitaniu wszystkich przybyłych gości przez dyrektor GOK Iwone Szubinska i Prezes LUTW Marie Rejer ,przybyli na wigilie salezjanie z Ladu rozpoczęli wigilie modlitwa i spiewem ,łamano się opłatkiem po czym nastąpiła wspolna kolacja wigilijna. Wystapił chor ladkowskiego uniwersytetu , były opowieści wigilijne z innych regionow kraju przekazywane przez salezjanów i duuuużo wspólnego spiewania koled przez obecnych na spotkaniu wigilijnym .
Był także gość specjalny – Mikołaj który obczestował wszystkich grzecznych słodkimi upominkami.