ZAJĘCIA DLA DZIECI I DOROSŁYCH W GOK

PROPOZYCJE ZAJĘĆ DLA DZIECI I DOROSŁYCH
NA ROK 2019/2020
proponowane przez GMINNY OŚRODEK KULTURY w Lądku

1. NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO – dzieci uczą się języka poprzez zabawę i taniec i śpiew. Pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej . dzieci bardzo chętnie biorą udział w zajęciach i bardzo chętnie włączają się do wszystkich proponowanych zabaw .Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu – poniedziałek liczba miejsc ograniczona. Cztery grupy wiekowe. (płatne) Zgłoszenia do 20 września br.

2. ZAJĘCIA PLASTYCZNE – dzieci poznają różne techniki plastyczne, podstawowe zasady, zabawy kolorem, podstawy łączenia kolorów, ćwiczą umiejętności posługiwania się różnymi przyborami, doskonalą swoje umiejętności manualne. Na zajęciach dzieci wyrabiają sobie wrażliwość i wyobraźnię oraz współpracy w grupie. Zajęcia dobywają się 1 x w tygodniu. ( płatne)

2. ZAJĘCIA KULINARNE – uczestnicy poznają tajniki sztuki kulinarnej, uczą się praktycznych zasad gotowania i przygotowywania potraw ,ciast; podawania , nakrywania do stołu, poznają podstawowe zasady zachowania się przy stole. Zajęcia odbywają się 1 x w miesiącu.

3. WARSZTATY TEATRALNE – uczestnicy bawiąc się uczą , zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną .Uczą się wyrażać swoje emocje, oswajają się z przestrzenią sceniczną, poznają tajniki sztuki teatralnej. Warsztaty odbywają się 1 x w tygodniu

4. KARATE – zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej w szkole w Lądku. Uczestnicy poznają tajniki sztuk walk wschodu pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora. Jest to filia Słupeckiego Klubu „Karate DO SHOTOKAN”. Zajęcia bez limitu wiekowego, mogą uczestniczyć dorośli i dzieci wspólnie. Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu.( płatne)

5. ZAJECIA TANECZNE – zajęcia odbywać się będą na sali gimnastycznej w szkole w Lądku, pod okiem wykwalifikowanego instruktora ( płatne)

6. NAUKA GRY NA GITARZE – zajęcia odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanego instruktora w GOK ( płatne)

Zapisy do 30 września 2019 liczba miejsc ograniczona.
Zajęcia odbywać się będą od Października 2019 roku, wg: ustalonego harmonogramu
Bliższych informacji można uzyskać pod tymczasowym nr tel. 665 431 708. Zainteresowane osoby i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny, osobisty do szkoły podstawowej w Lądku sala nr 16 na I piętrze lub e-mailowy: gokladek@vp.pl, w celu wypełnienia stosownych oświadczeń.