INFORMACJA Z GMINNEGO FINAŁU WOŚP LĄDEK 31.01.2021r.

W  gminie Lądek  zebrano ogółem –                22 469,01  w tym

10 wolontariuszy zebrało kwotę –                    9 443,63

Z licytacji zebrano kwotę –                                 9 644 ,00

Morsowania i Nordic-Walking –                        521,38

eSkarbonka  na dzień 01.02.2021 –                 2 860,00

W tym roku zebraliśmy o 2 563,44zł mniej niż w roku ubiegłym.

W tym roku po raz drugi zbieraliśmy w swoim Sztabie zarejestrowanym pod nr: 5551 w głównym Sztabie WOŚP w Warszawie. W skład Gminnego Sztabu wchodzą: Szef Sztabu – Iwona Szubińska, członkowie sztabu: Beata Warzych, Anna Pawłowska, Lidia Burda, Karolina Rewers i Magdalena Baśkiewicz, Piotr Kaźmierczak.

Gminny Koncert WOŚP odbył się on-line na fb Gminnego Ośrodka Kultury w Lądku wystąpili: dzieci i młodzież ze szkół i przedszkoli oraz utalentowane osoby z terenu Gminy Lądek.

LICYTACJA

– najdrożej został wylicytowany tort autorstwa  Pani Lidii Chmury-Waszak wylicytowany za 540 zł przez Nadwarciańską Pasiekę w Lądku Roman Warzych

– za 530 zł został wylicytowany Foto Album ufundowany przez Pana Jerzego Orchowskiego a wylicytowany przez Panią Mirosławę Krawczyk.

– najdroższy chlebek ufundowany przez Piekarnie GS w Zagórowie został wylicytowany za 50 zł.

– najdroższe serce z piernika ufundowane przez „TWÓJ MARKET” w Ciążeniu zostało wylicytowane za 25,00zł.

SPONSORZY tegorocznego Gminnego finału WOŚP;

– Wójt Gminy Lądek Artur Miętkiewicz

– Przewodniczący Rady Gminy Lądek Waldemar Błaszczak

– Radny Powiatowy Jerzy Orchowski

– Radna Katarzyna Wojewoda

– Urząd Gminy w Lądku

– Szkoła Językowa – English FUN-HELP Monika Włodarczyk

– Przemysław Przeradzki

– Piekarnia GS w Zagorowie

– Sklep „TWÓJ MARKET” w Ciążeniu

– Nadwarciańska Pasieka w Lądku – Roman Warzych

– Renata Sobieraj

– Lidia Chmura-Waszak

– Mirosława Krawczyk

– Karolina Rewers

– „Monika Nails” stylizacja paznokci -Monika Iwińska

– KGW Dolany

– Katarzyna Michalak

– Przedszkole ZSP w Dolanach

– Marta Portala

Na rzecz tegorocznej WOŚP odbyły się także:

– w niedzielę 17 stycznia – po raz pierwszy o godz: 15.00 na terenie Ośrodka Horn w Kosewie odbyło się „MORSOWANIE z WOŚP” – morsów z Gminy Lądek

– w niedzielę 31 stycznia – o godz: 15.00 odbył się spacer po NPK – Nordic Walking

PODZIĘKOWANIA:

Serdeczne podziękowania dla wszystkich , którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się do organizacji tegorocznego Gminnego Finału WOŚP.

Dziękuję wszystkim osobom z naszego Gminnego Sztabu za zaangażowanie, cierpliwość i poświęcenie swojego czasu. Osoby działające aktywnie w sztabie to Panie: Beata Warzych, Anna Pawłowska, Karolina Rewers, Magdalena Baśkiewicz i Pan Piotr Kaźmierczak.

Dziękuję wszystkim hojnym ofiarodawcom, sponsorom za okazane serca i wsparcie w zbieraniu funduszy. Dziękuję wszystkim , którzy wzięli  udział w tegorocznej licytacji on-line za ofiarność i wielkie serca i zaangażowanie.

Szczególne Podziękowania należą się wszystkim tegorocznym wolontariuszom oraz ich rodzicom i opiekunom, którzy poświęcili swój wolny czas aby pomagać potrzebującym. A byli to: Marika Graniczka, Julian Witkowski, Andżelika Jurga, Olivia Łętowska, Zuzanna Orchowska, Martyna Nowicka, Oliwia Marysiak, Adam Kubsik, Agata Spławska, Alicja Warzych oraz ich pomocnikom Pauli Kasprzyk, Teresce Kierzek , Marice Wiechcińskiej, Joachimowi Handzel, Mariannie Pawela, Amelii Juszczak.

Niemniej gorąco dziękujemy ich opiekunkom Paniom: Beacie Warzych, Annie Pawłowskiej

Dziękuję bardzo gorąco Pani Lidii Burdzie za sprawne liczenie wszystkich zebranych funduszy już przez 20 lat.

Dziękuję wszystkim uczestnikom Gminnego Koncertu on-line za przygotowane programy ,które wzbudzały w nas wiele pozytywnych doznań i wrażeń.

Dziękuję Panu Jerzemu Orchowskiego za fotorelację z Gminnego Finału WOŚP

Wszystkim Państwu bardzo, bardzo dziękuję za hojność, ofiarność i zrozumienie.

Do zobaczenia za rok na XXI Gminnym Finale WOŚP 2022 roku.

Mam nadzieję że już w sali  OSP w Lądku. SIEMA!

24 myśli na temat “INFORMACJA Z GMINNEGO FINAŁU WOŚP LĄDEK 31.01.2021r.

W przypadku problemów z wprowadzeniem komentarzy, prosimy o skorzystanie z komputera lub telefonu z innym systemem operacyjnym. Za niedogodności przepraszamy.